RK73H2ARTTD5602D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD5602D
JLCPCB Part #
C5725725
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS