SG73S1ETTP2492F
MFR.Part #
SG73S1ETTP2492F
JLCPCB Part #
C4169163
Description
-55℃~+155℃ 125mW 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS