RK73H2ARTTD4320D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD4320D
JLCPCB Part #
C6649228
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS