RK73H2ARTTD3604F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD3604F
JLCPCB Part #
C2599236
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS