HV732BRTTD2403D
MFR.Part #
HV732BRTTD2403D
JLCPCB Part #
C6576430
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS