RK73H2ARTTD3480F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD3480F
JLCPCB Part #
C2599219
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS