RK73H2ARTTD1802F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1802F
JLCPCB Part #
C6649199
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS