RK73H2ARTTD1374F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1374F
JLCPCB Part #
C4138059
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS