RK73H2ARTTD1371F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1371F
JLCPCB Part #
C3927764
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS