RN73H2BTTD3010A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD3010A05
JLCPCB Part #
C4080162
Description
250mW 301Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS