RK73H2ARTTD1332F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1332F
JLCPCB Part #
C3936273
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS