RK73H2ARTTD1152F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1152F
JLCPCB Part #
C2599255
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS