RK73H2ARTTD1134F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1134F
JLCPCB Part #
C4350904
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS