HV732BRTTD206J
MFR.Part #
HV732BRTTD206J
JLCPCB Part #
C6967394
Description
-55℃~+155℃ 20MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS