RK73H1JTTD9100D
MFR.Part #
RK73H1JTTD9100D
JLCPCB Part #
C2577210
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS