RN732BTTD1041D10
MFR.Part #
RN732BTTD1041D10
JLCPCB Part #
C4237235
Description
-55℃~+155℃ 1.04kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS