RK73H1JTTD3403F
MFR.Part #
RK73H1JTTD3403F
JLCPCB Part #
C830340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS