RK73H1JTTD2372F
MFR.Part #
RK73H1JTTD2372F
JLCPCB Part #
C346107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS