SG73P1JRTTD122J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD122J
JLCPCB Part #
C6482248
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS