RN73R1JTTD1423C50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1423C50
JLCPCB Part #
C4272396
Description
-55℃~+155℃ 100mW 142kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS