RK73H1JRTTD9760D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD9760D
JLCPCB Part #
C2598884
Description
-55℃~+155℃ 125mW 976Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS