RK73H1JRTTD49R9F
MFR.Part #
RK73H1JRTTD49R9F
JLCPCB Part #
C4129925
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS