RK73H1JRTTD22R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JRTTD22R0F
JLCPCB Part #
C2598543
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS