RT0201FRE0734K8L
MFR.Part #
RT0201FRE0734K8L
JLCPCB Part #
C2121982
Description
-55℃~+125℃ 25V 34.8kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS