RK73H1HTTC9530F
MFR.Part #
RK73H1HTTC9530F
JLCPCB Part #
C7284025
Description
-55℃~+155℃ 50mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS