SG73S2ERTTD301G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD301G
JLCPCB Part #
C5894573
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS