RK73H1HTTC8450F
MFR.Part #
RK73H1HTTC8450F
JLCPCB Part #
C2575514
Description
-55℃~+155℃ 50mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS