RK73H1HTTC7501D
MFR.Part #
RK73H1HTTC7501D
JLCPCB Part #
C2579695
Description
-55℃~+155℃ 50mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS