RK73H1HTTC7323F
MFR.Part #
RK73H1HTTC7323F
JLCPCB Part #
C2575721
Description
-55℃~+155℃ 50mW 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS