ERJ-1GNF6800C
MFR.Part #
ERJ-1GNF6800C
JLCPCB Part #
C2095317
Description
-55℃~+125℃ 50mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS