RK73H1HTTC6043D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6043D
JLCPCB Part #
C6182575
Description
-55℃~+155℃ 50mW 604kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS