RK73H2ETTD8453F
MFR.Part #
RK73H2ETTD8453F
JLCPCB Part #
C2576702
Description
-55℃~+155℃ 500mW 845kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS