TLRH3AWTTE27L0F
MFR.Part #
TLRH3AWTTE27L0F
JLCPCB Part #
C4262411
Description
-65℃~+170℃ 27mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS