RK73H2BRTTD4303F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BRTTD4303F
JLCPCB Part #
C2599339
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS