RK73H1HTTC5362F
MFR.Part #
RK73H1HTTC5362F
JLCPCB Part #
C2575518
Description
-55℃~+155℃ 50mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS