RK73H1HTTC5111D
MFR.Part #
RK73H1HTTC5111D
JLCPCB Part #
C6182573
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS