RK73H1HTTC5103F
MFR.Part #
RK73H1HTTC5103F
JLCPCB Part #
C369020
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS