RK73H1HTTC5102F
MFR.Part #
RK73H1HTTC5102F
JLCPCB Part #
C173328
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS