RK73H1HTTC49R9F
MFR.Part #
RK73H1HTTC49R9F
JLCPCB Part #
C830294
Description
-55℃~+155℃ 25V 49.9Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS