RK73H1HTTC4753D
MFR.Part #
RK73H1HTTC4753D
JLCPCB Part #
C2578925
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS