RN73R1ETTP4370D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP4370D10
JLCPCB Part #
C2534150
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 437Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS