RK73H1HTTC4751F
MFR.Part #
RK73H1HTTC4751F
JLCPCB Part #
C369018
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.75kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS