SG73S2ATTD221J
MFR.Part #
SG73S2ATTD221J
JLCPCB Part #
C4105157
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS