RK73H1HTTC3653D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3653D
JLCPCB Part #
C7283999
Description
-55℃~+155℃ 365kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS