RK73H1HTTC3604F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3604F
JLCPCB Part #
C2575250
Description
-55℃~+155℃ 3.6MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS