RK73H1HTTC3572D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3572D
JLCPCB Part #
C6396169
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS