RK73H1HTTC3481D
MFR.Part #
RK73H1HTTC3481D
JLCPCB Part #
C2579202
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS