RK73G2ATTD1053F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G2ATTD1053F
JLCPCB Part #
C5724709
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS