HV73V2BTTD2053F
MFR.Part #
HV73V2BTTD2053F
JLCPCB Part #
C3938125
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS