RN73H2BTTD1933B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1933B50
JLCPCB Part #
C4141424
Description
-55℃~+155℃ 193kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS